İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Genç Mucitler Yarışması Finalistleri Belirlendi...

Denizli İhracatçılar Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonunda, ilimizde İlkokul - ortaokul ve lise eğitimi görmekte olan öğrenciler arasında bu yıl 4.sü düzenlenen Genç Mucitler Yarışması'nın proje başvuru süreci 20 Şubat 2019 tarihinde sona ermişti.
Gelen yoğun başvuruların ön elemesi, Milli Eğitim Ar-Ge Strateji Geliştirme Şubesi'nden Ayşe Dikmen, Elektronik Öğretmeni R.Deniz Ersoy, Serhan Demir, Ramazan Dursun, Enerji Öğretmeni Semih Çetinbay, Birliğimiz personeli Sanem YILMAZ'dan oluşan jüri tarafından gerçekleştirilmiş olup, her kategori için 10 asil 5 yedek finalist belirlendi.
12 Nisan 2019 tarihinde Ödül Töreni gerçekleşecek olan, yarışmaya katılan tüm öğrencilere ilgilerinden dolayı teşekkür eder, finale kalan proje sahibi öğrencileri tebrik ederiz.

 

İLKOKUL ASİL LİSTE

ADI SOYADI OKULU
AYŞE ZEHRA YAKAR MÜHTÜ AHMET HULUSİ İLKOKULU
CEYLİN KÜÇÜKKAPLAN PAMUKKALE ATATÜRK İLKOKULU
EYMEN TIYINDI DENİZLİ TİCARET ODASI AHİ SİNAN İLKOKULU
HAMDİ METE GEZE D.DEMİRCİOĞLU EMSAN İLKOKULU
HAYRUNNİSA ATAŞ TEVFİK FİKRET KAYA İLKOKULU
MELİH KEREM AKGÜNEŞ NEZİHE DERYA BALTALI BİLİM SANAT MERKEZİ
MUSTAFA DİLBAZ 24 MAYIS İLKOKULU
OSMAN KAAN KÖSE OSMAN ÖZGÜR İLKOKULU
ÖMER DEMİRTAŞ ÜLKER YÖRÜKOĞLU BİLİM SANAT MERKEZİ
ZEYNEP KART NEZİHE DERYA BALTALI BİLİM SANAT MERKEZİ

İLKOKUL YEDEK LİSTE

ADI SOYADI OKULU
BEYHAN DEMİR OKUL YAPTIRMA YAŞATMA DERNEĞİ İLKOKULU
DAMLA KAHRAMAN MÜHTÜ AHMET HULUSİ İLKOKULU
EYMEN ERİŞ ÜLKER YÖRÜKOĞLU BİLİM SANAT MERKEZİ
GÜL SENA GÜNDÜZ BAKLAN ATATÜRK İLKOKULU
KAAN CAN OKUL YAPTIRMA YAŞATMA DERNEĞİ İLKOKULU
Not: Alfabetik sıralama yapılmıştır.

 

ORTAOKUL ASİL LİSTE

ADI SOYADI OKULU
BENGİSU BERRA AKAY-BENGİSU ERTEN HAYIRSEVERLER ORTAOKULU
BUKET ŞENEL PEV KOLEJİ
DOĞAN SEYFİ COŞGUN ESENTEPE ORTAOKULU
DÖNDÜ AKKAYA HULUSİ KULAKLI ORTAOKULU
EDA ARSLAN KALINKOZ ORTAOKULU /Çameli
ELA İNCİ DİLEMRE HACI ŞAKİR MELİHA NİLÜFER ÖZ ORTAOKULU
EMİNE YILDIRIM-İBRAHİM BAHADIR YILMAZ TİCARET BORSASI ORTAOKULU
EŞE NUR İNCİ 75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU /Akköy
İLKNUR YILDIRIM ESENTEPE ORTAOKULU
SUDENAZ SAKALLIOĞLU HAYIRSEVERLER ORTAOKULU

ORTAOKUL YEDEK LİSTE

ADI SOYADI OKULU
BERRA GÜVEN SEVİL KAYNAK ORTAOKULU
MELİSA İMAL ÖZEL DÖNENCE ORTAOKULU
ÖMER UÇUM HACI HALİL BEKTAŞ ORTAOKULU
YAĞMUR YILMAZ SEVİL KAYNAK ORTAOKULU
Not: Alfabetik sıralama yapılmıştır.

 

LİSE ASİL LİSTE

ADI SOYADI OKULU
EMİNE ZENGİN YAŞAR KIMIL FEN LİSESİ
EREN OKUL ÖZEL GELİŞİM TEMEL LİSESİ
FARUK UTKAN ÖNCEL AYDEM FEN LİSESİ
GÜLÇİN KARAKAYA BOZKURT ÇOK PROGRAMLI LİSESİ / Bozkurt
HABİBE NUR SEÇEN ANAFARTALAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
MUHAMMET ALİ AKŞEHİRLİ KERİMAN KAMER MTAL /Çivril
ORHAN BOLAT NALAN KAYNAK ANADOLU LİSESİ
ÖMER FARUK OKAL NEZİHE DERYA BALTALI BİLİM SANAT MERKEZİ
SİMGE DOKUZ-ANIL AKAN DENİZLİ LİSESİ
YUSUF ÖMERCİOĞLU DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MTAL

LİSE YEDEK LİSTE

ADI SOYADI OKULU
ALPEREN DÜZGÜN ÖZEL DENİZLİ BİLİM MTAL
FURKAN ENES YİĞİT ÖZEL DENİZLİ BİLİM MTAL
SÜEDA ZÜLAL BUDAK YAŞAR KIMIL FEN LİSESİ
YUSUF SARIKAYA YAŞAR KIMIL FEN LİSESİ
YUSUF TUNA YAŞAR KIMIL FEN LİSESİ
Not: Alfabetik sıralama yapılmıştır.

 

İlgili Resimler