İhracat Rakamları (Bin USD)
English

2016-151 Halep Yardım Kampanyası Hk.

Sayı:32089230-TİM.DENİB.GSK.ARGE.2016/303-2528 Denizli, 21/12/2016

Konu:Halep Yardım Kampanyası Hk.

 

 

S İ R K Ü L E R

(ARGE / 2016 - 151) 

 

Sayın Üyemiz, 

Birkaç yıldır büyük insani dramların yaşandığı, milyonlarca insanın vefat ettiği, mazlum ve mağdur duruma düştüğü Suriye'ye yönelik olarak, başta Halep olmak üzere, Türkiye Diyanet Vakfı ve Diyanet İşleri Başkanlığı ile işbirliği yaparak, kardeşlerimizin yardımına koşmak, savaştan etkilenen kardeşlerimizin barınma, beslenme ve sağlık alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak, hüzünlerini paylaşmak ve acil ihtiyaç duydukları insani yardım malzemelerini kendilerine ulaştırmak üzere "Halep'te İnsanlık Ölmesin” teması ile yurt içinde ve yurt dışında bir yardım kampanyası başlatılmıştır. 

Bu itibarla, İlimizde Valiliğimiz koordinatörlüğünde başlatılan ayni yardım kampanyasına istinaden, havlu, nevresim, çarşaf, bebek kıyafetleri, bebek bezi, battaniye vb. sağlanabilecek ürünlerin toplanması düşünülmektedir. 

Bu bağlamda; firmanız olarak yapmayı düşündüğünüz ayni yardımların çuval içine paketlenerek"Organize Sanayi Bölgesi Jandarma Binası Bitişiği (Eski Fuar Alanı)” adresine iletilmesi önemle rica olunur. 

 

Saygılarımla,

 

Uğur DAYIOĞLU

Genel Sekreter